Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Jak se k nám dostanete | EasyLondon

Jak se k nám dostanete

Pokud nechcete využít naší službu  výhodného odvozu z letiště ,pak jsou následující informace určené právě pro Vás. Dozvíte se, jak se k nám dostanete z  londýnských letišť Stansted, Luton a Heathrow.

Z letiště Stansted

Nejjednodušeji, nejrychleji a nejpohodlněji se k nám dostanete z letiště Stansted vlakem + metrem.

Z letištní haly letiště Standted půjdete dolů na stanici vlakového expresu Stansted Express. Koupíte si lístek do stanice Tottenham Hale (první zastávka). Lístek stojí 19 liber.

Stansted Express jezdí 4x za hodinu a cesta trvá cca 45 minut. První ranní spoj odjíždí z letiště v 5:30 a poslední spoj v 23:45.

Na stanici Tottenham Hale (je to stanice vlaku i metra) si kupte lístek na metro do zastávky Walthamstow Central. Lístek stojí 4.30 libry. Cesta trvá cca 5 minut (2 zastávky metra).

Ze zastávky Walthamstow Central je to do naší centrály easyLondon Ltd. na 175 Hoe Street asi 150 metrů.

Tip pro Vás: Cesta vlakem a metrem Vás bude stát 23.30 liber. Odvoz Více informací.

 

Z letiskě Heathrow

Výhodou letistě Heathrow je, že z něho jezdí metro. V okénku (nebo v automatu) si koupíte lístek na Walthamstow Central. Budete jednou přestupovat, a to na stanici metra Finsbury Park (přestoupíte na linku Victoria Line směrem na Walthamstow Central). Zaplatíte 5.30 libry a pojedete asi hodinu a půl.

Ze stanice Walthamstow Central je to do naší centrály easyLondon Ltd. na 80-85 St. Mary Road asi 150 metrů – viz mapa.

Z letistě Luton

Vlak z letiska LutonV letištní hale si koupíte lístek až do cílové stanice Walthamstow Central (lístek stojí cca 17-22 liber podle času, kdy cestujete). Z letištního terminálu se potřebujete dostat do nedaleké vlakové stanice Luton Airport Parkway – dostanete se tam autobusovou kyvadlovou dopravou. Zastávka autobusu (shuttle bus) je hned před letištní halou. Kyvadlový autobus jezdí každých 10 minut. Cesta na vlakovou stanici trvá cca 5-10 minut. Na vlakové stanici nastoupíte na vlak First Capital Connect směr Londýn. Vlak do Londýna jezdí 6 x za hodinu. Po cca půlhodinové jízdě vystoupíte na stanici St. Pancras International, kde přestoupíte na linku metra Victoria Line a přejedete  na stanici metra Walthamstow Central. Cesta metrem bude trvat cca 15 minut.

Ze stanice Walthamstow Central je to do naší centrály easyLondon Ltd. na 175 Hoe Street asi 150 metrů – viz mapa.

Z letiště Gatwick

Z letiště Gatwick se vlakem dopravíte do Londýna na nádraží London Victoria a odtud metrem na stanici metra Walthamstow Central. Celkově budete cestovat přibližně hodinu a deset minut. Podívejte si cestu k nám z letiště Gatwick na mapě.

Ze stanice Walthamstow Central je to do naší centrály easyLondon Ltd. na St. Mary ‚s Road asi 120 metrů – viz mapa – sídlíme doslova přes ulici.

Z autobusového nádraží Victoria Bus / Coach Station

Pokud přicestujete do Londýna autobusem na stanici Victoria Bus Station (označovaná také jako Victoria Coach Station), cesta k nám je jednoduchá: z autobusového nádraží přejděte na stanici metra Victoria (asi 400m, viz mapa). Odtud se odvezete metrem (přímá linka, bez přestupu) na stanici metra Walthamstow Central (lístek na metro Vás bude stát 4.70 libry).

Ze stanice Walthamstow Central je to do naší centrály easyLondon Ltd. na St. Mary ‚s Road asi 120 metrů – viz mapa – sídlíme doslova přes ulici.

Neváhejte se nás zeptat

Rezervace ubytovaní

Klikněte a rezervujte si naše skvělé ubytovaní v Londýně online:

Rezervace ubytování v Londýně

O nás

Ubytovní v LondýněUbytovaní v Londýně poskytujeme už 7 roků a za tento čas jsme získali dostatek zkúšeností, díky kterým Vám umíme poskytnout ubytovaní, které Vám zpříjemní život v Londýně. Napíšte nám nebo zavolejte!
Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341

Ubytování v Londýně

easylondon-ubytovanie-v-londyne-05 easylondon-ubytovanie-v-londyne-14 easylondon-ubytovanie-v-londyne-39 easylondon-ubytovanie-v-londyne-56

EasyLondon i na Slovensku

Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341