Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Nabídka práce v zahraničí

Nabídka práce v zahraničí

SPOLUPRACUJEME S PRACOVNÍ AGENTUROU ZAJIŠŤUJÍCÍ PRÁCI V ZÁKLADNÍCH POZICÍCH : ROOM ATTENDANTS, KITCHEN PORTERS, NIGHT CLEANERS.

IHNED PO VAŠEM PŘÍCHODĚ VÁM POSKYTUJEME VŠECHNY POTŘEBNÉ INFORMACE K ZÍSKÁNÍ ZAMĚSTNÁNÍ

Přestože se životní úroveň v ČR a západní Evropě pomalu přibližuje, rozdíly v platech na všech pozicích zůstávají obrovské. V tuzemsku je průměrná mzda 24 tisíc korun hrubého, na západ od našich hranic dosahuje několikanásobku. Práce v zahraničí je tedy možností, jak si lépe vydělat a zabezpečit svoji rodinu. Kromě toho je také cennou zkušeností, která Vám později pomůže i při pracovních pohovorech v České republice. Budoucí zaměstnavatel bude mít totiž jistotu, že když jste byli schopní najít si práci v zahraničí, nechybí Vám podnikavost a nebojíte se výzev.

Proč pracovat právě v Anglii?

Hlavní praktický důvod už jsme zmínili – je jím vyšší mzda za stejnou práci.  Za práci v Anglii je tedy každý placen lépe než velká většina českých zaměstnanců.

Výhodou anglického pracovního trhu je také menší zdanění práce než v České republice, dokonce je jedno z nejnižších v celé Evropské Unii. Celková daň ze “superhrubé mzdy” je přibližně 33%, zatímco v ČR je přes 42%. V Británii tedy odevzdáte státu každý měsíc o tisíce korun méně. Proto je právě práce v Anglii ze všech možností práce v zahraničí jedna z nejoblíbenějších.

I když vyrazíte do Anglie za prací, jistě nebudete pouze pracovat. Londýn i celá Velká Británie nabízí nepřeberné množství památek, výletních míst a kulturních událostí. Toužíte cítit zvláštní atmosféru Stonehenge, vidět bílé útesy Doveru nebo si prohlédnout Buckinghamský palác? Skloubit práci v Anglii s aktivním životem je opravdu snadné.

waltham-forest-07

Práce v Anglii

Co byste měli vědět o práci v Anglii?

Bohužel pro práci v Anglii musíte splnit několik administrativních povinností. Budete si muset zařídit účet v britské bance, k jehož otevření zase budete potřebovat potvrzení o trvalém bydlišti (Proof of adress). Dále také musíte dostat přidělené NINO – číslo sociálního pojištění.

Vyrazit za prací do zahraničí je však také rizikové. Můžete narazit na nepoctivé agentury, které slíbí daleko víc, než jsou schopny splnit. Také mnozí zaměstnavatelé pohlížejí na pracovníky z ciziny jen jako na zdroj levné pracovní síly a zneužívají slabšího postavení těchto zaměstnanců. Pokud využijete našich služeb, nic takového Vám naštěstí nehrozí.

Neváhejte se nás zeptat

Rezervace ubytovaní

Klikněte a rezervujte si naše skvělé ubytovaní v Londýně online:

Rezervace ubytování v Londýně

O nás

Ubytovní v LondýněUbytovaní v Londýně poskytujeme už 7 roků a za tento čas jsme získali dostatek zkúšeností, díky kterým Vám umíme poskytnout ubytovaní, které Vám zpříjemní život v Londýně. Napíšte nám nebo zavolejte!
Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341

Ubytování v Londýně

easylondon-ubytovanie-v-londyne-08 easylondon-ubytovanie-v-londyne-29 easylondon-ubytovanie-v-londyne-63_2 easylondon-ubytovanie-v-londyne-66

EasyLondon i na Slovensku

Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341