Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Pomaturitní studium v zahraničí | EasyLondon

Pomaturitní studium v zahraničí

Blížíte se k maturitě, nebo už jste dokonce zkoušku z dospělosti úspěšně složili? A uvažovali jste už o tom, kam se po maturitě vydáte? Jistě, většina lidí zvolí českou vysokou školu, ale zajímavější možností je vyrazit do světa. Vyberte si to správné pomaturitní studium v zahraničí. EasyLondon Vám zajistí, že Vaše studium v zahraničí bude nezapomenutelná zkušenost a domů se vrátíte schopní plynulé anglické konverzace.

Pomaturitní studium v zahraničí – angličtina Callanovou metodou

Dlouhodobě spolupracujeme s prestižní školou Callan School of English, která má padesátiletou tradici a je největší jazykovou školou v Evropě. Tajemství jejího úspěchu tkví v unikátní metodě, kterou vyvinul zakladatel školy, James Callan. Svoji metodu výuky postavil především na konverzaci, zatímco gramatiku se studenti učí přirozeně během konverzace. Jazykovou teorií Callanova metoda studenty vůbec nezatěžuje. Lektor studenty ihned opravuje, takže se chyby nezafixují v jejich myšlení. Callanova metoda úspěšně učí anglicky mluvit, ale především myslet. Konverzace o nejrůznějších tématech s lidmi různých kultur je sice intenzivní,ale také velmi zajímavá. Nemusíte se obávat, že by Vás pomaturitní studium v zahraničí nudilo podobně jako klasické české školy. Přečtěte si více o pomaturitním studiu v zahraničí Callanovou metodou.

Během pomaturitního studia v zahraničí získáte nejen nové znalosti, ale také skvělé přátele a mnoho užitečných kontaktů. To vše Vám pomůže nastartovat Vaši budoucí kariéru v jakémkoli oboru.

Že je pomaturitní studium v zahraničí rizikové a spojené se spoustou zařizování? S agenturou EasyLondon to rozhodně neplatí. Zajistíme pro Vás nebo Vaše děti všechny potřebné náležitosti. Nabízíme také výhodné a velice příjemné ubytování v blízkosti školy. Ubytujeme Vás v typickém londýnském domě v jednolůžkovém nebo dvoulůžkovém pokoji a do školy budete cestovat jen 8 stanic metrem. Čtvrť Waldham, kde se domy nachází, je navíc známá jako nejzelenější část Londýna.

Pomaturitní studium v zahraničí

Chcete se dozvědět více informací o pomaturitním studiu v zahraničí? Napište nám přes kontaktní formulář nebo zavolejte na telefon +420 777 847 988.

Neváhejte se nás zeptat

Rezervace ubytovaní

Klikněte a rezervujte si naše skvělé ubytovaní v Londýně online:

Rezervace ubytování v Londýně

O nás

Ubytovní v LondýněUbytovaní v Londýně poskytujeme už 7 roků a za tento čas jsme získali dostatek zkúšeností, díky kterým Vám umíme poskytnout ubytovaní, které Vám zpříjemní život v Londýně. Napíšte nám nebo zavolejte!
Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341

Ubytování v Londýně

easylondon-ubytovanie-v-londyne-02 easylondon-ubytovanie-v-londyne-29 easylondon-ubytovanie-v-londyne-35_2 easylondon-ubytovanie-v-londyne-40

EasyLondon i na Slovensku

Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341