Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Práce v Londýně

Práce v Londýně a Anglii

Cestujete za prací do Londýna? Máme pro Vás nejen super ubytování, ale zdarma Vám pomůžeme i s prací! Práce v Anglii je jedinečnou příležitostí, jak si zlepšit životní standard.

Práce v Londýně a Anglii

Asistence při hledání práce v Anglii

SPOLUPRACUJEME S PRACOVNÍ AGENTUROU ZAJIŠŤUJÍCÍ PRÁCI V ZÁKLADNÍCH POZICÍCH : ROOM ATTENDANTS, KITCHEN PORTERS, NIGHT CLEANERS.

IHNED PO VAŠEM PŘÍCHODĚ VÁM POSKYTUJEME VŠECHNY POTŘEBNÉ INFORMACE K ZÍSKÁNÍ ZAMĚSTNÁNÍ

Velmi dobře víme, že najít si práci v Londýně nemusí být jednoduché a může Vám to i chvíli trvat. Proto Vám rádi poskytneme bezplatné služby, díky kterým  najdete práci  o mnoho jednodušeji. Easylondon pomoc při hledání práce pro naše klienty v Anglii.

Zdarma Vám:

  • Poradíme, kde a jak nejlépe najít práci v Londýně.
  • Doporučíme ty nejlepší agentury, které práci v Anglii zprostředkují. Máme širokou databázi a dlouholeté zkušenosti.
  • Poradíme jak vyřídit potřebné formality pro práci v Anglii.

 

Zařízení bankovního účtu

Pokud chcete pracovat v Anglii, je standardem posílání mzdy na bankovní účet. Proto si budete muset co nejdříve otevřít účet v anglické bance. Otevření bankovního účtu v Anglii není úplně jednoduché, protože banka od Vás bude požadovat doklad o adrese (tzv. Proof of Address) – za ten se považuje například účet za vodu, elektřinu, plyn, mobil apod. Samozřejmě britský účet není český! Takový účet není jednoduché získat, pokud nebydlíte „ve vlastním“. Budeme se vám snažit poradit. Přístup jednotlivých bank se od sebe velmi liší.  Přečtěte si víc o otevření účtu v anglické bance.

Získání NINO – číslo sociálního pojištění

Pro práci v Anglii budete potřebovat National Insurance Number – NINO. Je to číslo sociálního pojištění, které musí mít každý pracující v Británii. Toto číslo od Vás bude požadovat nejen zaměstnavatel, ale i pracovní agentury, daňový úřad a další britské instituce. Když každý pracující musí mít toto číslo, budete si i Vy muset zařídit vlastní NINO. Pro získání čísla je potřebné domluvit si telefonicky schůzku na britském úřadě práce a absolvovat pohovor. Přečtěte si více o tom, co je NINO a jak ho získat.

Pomoc na úřadech

Potřebujete zařídit v souvislosti s Vaší prací v Anglii něco na britském úřadě? Home Office, Job Centre, Inland Revenue, banku, mobilního operátora? Poradíme Vám, kam je potřeba jít, jaké dokumenty vyplnit a jak je vyplnit.

Potvrzení o adrese – vystavení Proof of Address pro práci v Londýně

V případě, že od Vás zaměstnavatel nebo nějaká instituce bude kvůli práci v Anglii vyžadovat potvrzení o adrese, rádi Vám ho vystavíme. Bezplatně. Pracovat v Anglii nikdy nebylo jednodušší. Zjistěte si víc o Proof of Address.

Odvoz z letiště

Na naše ubytování se z letiště dostanete vlakem nebo autobusem. Všechna letiště jsou od centra Londýna vzdálená asi hodinu cesty autobusem. Pokud se nechcete stresovat londýnskou dopravou, rádi Vás vyzvedneme na letišti. Komfortně Vás i Vaše cestovní batohy odvezeme do naší londýnské kanceláře a na místo Vašeho ubytování. Odvoz z letiště zařídíme za  cenu od 33 do 55/ Auto. Standardně Vás odvezeme z letiště Stansted, a pokud potřebujete, odvezeme Vás i z letiště Heathrow  nebo Gatwick. Přečtěte si podrobnosti o odvozu z letiště.

Neváhejte se nás zeptat

Rezervace ubytovaní

Klikněte a rezervujte si naše skvělé ubytovaní v Londýně online:

Rezervace ubytování v Londýně

O nás

Ubytovní v LondýněUbytovaní v Londýně poskytujeme už 7 roků a za tento čas jsme získali dostatek zkúšeností, díky kterým Vám umíme poskytnout ubytovaní, které Vám zpříjemní život v Londýně. Napíšte nám nebo zavolejte!
Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341

Ubytování v Londýně

easylondon-ubytovanie-v-londyne-14 easylondon-ubytovanie-v-londyne-22 easylondon-ubytovanie-v-londyne-40 easylondon-ubytovanie-v-londyne-44

EasyLondon i na Slovensku

Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341