Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Studium v Londýně I EasyLondon

Studium v Londýně a v Anglii

Chcete zlepšit svoji angličtinu, získat spoustu užitečných zkušeností a poznat nové přátele? Studium v Londýně je skvělou volbou, kterou žádná tuzemská jazyková škola nemůže nahradit. Angličtina Vám otevře tisíce nových možností – díky cizímu jazyku můžete získat lepší zaměstnání, konverzovat s lidmi z celého světa i číst anglické knihy v originále.

Kde probíhá studium v Londýně?

Callan School of English, která sídlí přímo na Oxford Street. Callan School funguje již více než padesát let a je největší soukromou školou angličtiny v Evropě. Velikost ani stáří ale nejsou samy o sobě zárukou toho, že se naučíte anglicky. Tou je Callanova metoda, která je považovaná za jeden z nejefektivnějších způsobů, jak se cizí jazyk naučit. Na Cambridgeské zkoušky je možné se Callanovou metodou připravit až čtyřikrát rychleji, než klasickou školní výukou.

Jak probíhá studium v Londýně Callanovou metodou?

Studium v Londýně touto metodou je opravdu velmi intenzivní. Základním principem je důraz na konverzaci. Studenti se učí samotný jazyk, ne o jazyku, teorie jde stranou, gramatiku se studenti učí rovnou v praxi a ovládají ji lépe, než kdyby se ji učili předem. Lektor mluví rychle, s přirozenou výslovností a studenty nešetří, jejich chyby opravuje hned, aby se jim nezafixovaly. Ke konverzaci samozřejmě motivuje i samotné studenty, kteří mezi sebou v cizím jazyce diskutují a sdílí své zážitky, takže i přes intenzivní způsob výuky si kurzy udržují příjemnou atmosféru. To pomáhá studentům v jazyce nejen mluvit, ale i přemýšlet.

Vyučovací hodina probíhá ve čtryřech částech – nejdříve se opakuje, potom čte, následuje psaní diktátu a nakonec lektor probírá novou látku. Nejvíce času tvoří opakování, aby si studenti nová slova z minulých lekcí zapamatovali a nezapomínali na ně kvůli nové látce.

Ve srovnání s jinými jazykovými školami je zajímavý také fakt, že se na hodinách lektoři pravidelně střídají, takže studenti poznají více druhů výslovnosti i různé úhly pohledu, což pomáhá diskuzi a samozřejmě také jejich angličtině.

Studium v Londýně a v Anglii

Pro koho je studium v Londýně na Callan School vhodné?

Callanova metoda je vhodná pro všechny úrovně jazykové znalosti, od úplných začátečníků po vysoce pokročilé. Studium v Anglii proto zvládne každý.

Přečtěte si více o studiu v Londýně!

Proč je právě EasyLondon tou správnou volbou pro studium v Anglii?

Bydlení najdete 8 – 9 stanic od Callan School of English, takže dojížděním nestrávíte příliš mnoho času. Cena za ubytování při studiu v Londýně začíná už na 75 librách za týden. A navíc je naše ubytování velmi příjemné, čisté a útulné. Přesvědčte se sami na virtuální prohlídce.

Rezervace ubytovaní

Klikněte a rezervujte si naše skvělé ubytovaní v Londýně online:

Rezervace ubytování v Londýně

O nás

Ubytovní v LondýněUbytovaní v Londýně poskytujeme už 7 roků a za tento čas jsme získali dostatek zkúšeností, díky kterým Vám umíme poskytnout ubytovaní, které Vám zpříjemní život v Londýně. Napíšte nám nebo zavolejte!
Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341

Ubytování v Londýně

easylondon-ubytovanie-v-londyne-03 easylondon-ubytovanie-v-londyne-16 easylondon-ubytovanie-v-londyne-22 easylondon-ubytovanie-v-londyne-58

EasyLondon i na Slovensku

Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341