Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Ubytování v Londýně a Anglii | EasyLondon

Ubytování v Londýně a Anglii

Ubytování v Londýně – pohodlné, na úrovni a za super ceny. Na dlouho, na pár dní. To je naše easyLondon ubytování.

Ubtování v Londýně a Anglii

Kde?

Zařídíme ubytování v typických 3-6 pokojových londýnských domů v části Waltham Forest. Ubytování se nachází 4-6 zastávek metra od centra Londýna.

Za kolik?

Ubytování v Anglii nemusí být drahé. Ceny našeho ubytování v Londýně jsou příznivé:

 • SINGLE ROOM
 • 1-lůžkový pokoj
 • od £ 100 / týden
 • Cena platí za 1 osobu v single room.
  Depozit je £ 150 (vratných 90 GBP při odchodu z ubytování při dodržení podmínek).
 • Rezervovat
 • DOUBLE ROOM
 • 2-lůžkový pokoj
 • od £ 75 / týden
 • Cena platí za 1 osobu v dobule room
  Depozit je £ 150 (90 GBP při odchodu z ubytování při dodržení podmínek).
 • Rezervovat

 

Dlouhodobé ubytování znamená, že u nás zůstanete minimálně 4 týdny.  Uvedená cena od £100/  týdně je za místo ve dvoulůžkovém pokoji, resp. od £75/ týdně za místo v jednolůžkovém pokoji, platí když u nás zůstanete déle než 4 týdny. V nájemném jsou zahrnuté všechny poplatky za spotřebu elektrické energie, plynu, vody, platbu za místní daně (council tax) a také i nákup základních čistících prostředků (na mytí nádobí, koupelny atd). Neplatíte už nic navíc, výše uvedené ceny jsou konečné!

Jaké ubytování?

Klikněte pro zobrazení našeho ubytování v Londýně

Klikněte pro zobrazení našeho ubytování v Londýně

Ubytování standardně poskytujeme v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích (anglicky single room a double room) v typických londýnských domech. Ubytování v jednolůžkovém pokoji Vám pro velký zájem dopředu nemůžeme na 100% garantovat; pokud však v čase příchodu bude jednolůžkový pokoj volný, rádi Vám ho poskytneme. V opačném případě Vám ubytování v jednolůžkovém pokoji poskytneme ihned, jakmile se tento pokoj uvolní.

Pokud cestujete do Londýna ve třech, rádi Vám na požádání připravíme i třílůžkový pokoj (anglicky triple room), v ceně už od 70 liber / osoba / týden.

Naše domy mají 4 až 6 jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojů. V každém domě máte k dispozici následující vybavení:

 • pračka,
 • dvě chladničky,
 • mikrovlnka,
 • žehlička a žehlící prkno,
 • kompletně zařízená kuchyň: rychlo varná konvice, toustovač, topinkovač, hrnce, talíře, příbory, sklenice,nádobí atd.,
 • nábytek,
 • bezdrátový wifi internet
 • malá zahrádka.
Všechno uvedené vybavení můžete používat bez dalších poplatků.

Naše ubytovanie v Londýne

Naše výhody pro Vás:

 • garantujeme společné ubytování pro páry nebo kamarády,
 • vrátíme Vám „nespotřebované“ nájemné,
 • ubytování v těsné blízkosti dopravního spojení.

Jak to funguje?

Za ubytování  se platí až po příjezdu do Londýna, kde v naší londýnské centrále zaplatíte nájemné dopředu za první čtyři týdny. Platba je možná i v eurech. Spolu s prvním nájemným zaplatíte i depozit (zálohu) ve výši 150 liber. Tento depozit slouží případně na pokrytí škod (ztráta klíčů, poškození nábytku a pod.) a zároveň slouží na poskytnutí nových peřin a povlečení jen pro Vás. Pokud dodržíte výpovědní lhůtu 2 týdny, vrátíme Vám z depozitu 90 liber.

Bonus pro Vás: Pokud budete odcházet z našeho ubytování v Londýně a na své místo doporučíte svého známého nebo kamaráda, získáte další bonus 25 liber.

Služba pro Vás: platbu v naší kanceláři můžete provést jak v českých korunách, tak i v eurech.

Výhoda pro Vás: první nájemné je možné zaplatit i ve dvou splátkách!

Jak si rezervovat ubytování v Londýně?

Kliknite a rezervujte si ubytovanie v Londýne rýchlo a jednoduchoJe to velmi jednoduché! Stačí vyplnit rezervační formulář, uhradit rezervační poplatek 750,-Kč a ubytování pro Vás bude zarezervované. Všechny potřebné instrukce Vám zašleme i           e-mailem po vyplnění rezervačního formuláře.

Storno rezervace po zaplacení: Pokud si budete z jakéhokoliv důvodu přát zrušit Vaší rezervaci ubytování, vrátíme Vám rezervační poplatek podle toho, jak včas nám storno oznámíte. Pokud nám zrušení rezervace oznámíte alespoň 30 dní dopředu, vrátíme Vám 90% rezervačního poplatku, do 7 dní 50% rezervačního poplatku, do 3 dnů 30% rezervačního poplatku.

Naše služba pro Vás: v případě zájmu Vás rádi vyzvedneme na letišti v Londýně a odvezeme  na místo ubytování. Cena za odvoz je 33 liber na auto z letiště Stansted a 43 liber na auto za odvoz z letiště Luton.

Krátkodobé ubytování v Londýně

Cestujete do Londýna na víkend nebo na pár dní a hledáte levné ubytování? Máme pro Vás řešení!

Co dále?

Rezervujte si ubytovaní v Londýně co nejdříve, protože zájem je velmi velký. Pokud máte nějaké otázky ohledně našeho ubytování v Londýně, kontaktujte nás, rádi Vám zodpovíme všechny otázky.

Neváhejte se nás zeptat

Rezervace ubytovaní

Klikněte a rezervujte si naše skvělé ubytovaní v Londýně online:

Rezervace ubytování v Londýně

O nás

Ubytovní v LondýněUbytovaní v Londýně poskytujeme už 7 roků a za tento čas jsme získali dostatek zkúšeností, díky kterým Vám umíme poskytnout ubytovaní, které Vám zpříjemní život v Londýně. Napíšte nám nebo zavolejte!
Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341

Ubytování v Londýně

easylondon-ubytovanie-v-londyne-09 easylondon-ubytovanie-v-londyne-12 easylondon-ubytovanie-v-londyne-26_2 easylondon-ubytovanie-v-londyne-28

EasyLondon i na Slovensku

Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/geasylon/web/wp-includes/wp-db.php on line 1341